Dzień Pluszowego Misia

Tego dnia na zaproszenie dzieci do przedszkola przybyły pluszowe niedźwiadki - każdy z nich był piękny, mięciutki i wyjątkowy. W piątek zaraz po śniadaniu wszyscy w radosnych nastrojach zgromadzili się na wspólnej sali. Sympatyczny miś zaprosił dzieci do wspólnej zabawy. Z okazji święta misia przedszkolaki obejrzały przedstawienie "Przygoda niesfornego misia" w wykonaniu swoich pań.  Zabawne perypetie małego misia bardzo łasego na miodek rozbawiły zgromadzoną widownię. Kolejną niespodzianką dnia była wizyta niecodziennego gościa.  Dwójeczkę odwiedził jeden ze znanych misiów - Miś Uszatek, który jest chyba najbardziej kochanym przez dzieci misiem. Przedszkolaki z radością i uśmiechem witały się z gościem. Z okazji  święta misiów dzieci zaśpiewały Uszatkowi głośne "Sto lat" oraz wręczyły mu prezent. Miś również przygotował niespodzianką dla wszystkich - małe co nieco czyli słoiczek pysznego miodu. Był to dzień pełen wrażeń, gwaru i radości. Dzień, który na pewno na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, bo przecież pluszowy miś , to nie tylko zabawka, niezastąpiona przy zasypianiu przytulanka, ale to przede wszystkim najlepszy przyjaciel każdego dziecka, towarzysz wspólnych zabaw oraz  smutków i radości - „Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”

Fotogaleria>>