Mam Talent

W komisji Sokołowskiego Talent Show zasiedli: Pan Bogusław Karakula - Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski, Pani Marta Matusik - Wydział Oświaty, Pani Urszula Marcinkowska - Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr2, Pani Katarzyna Piotrowska - Intedentka Miejskiego Przedszkola nr 2. Na wstępie przeglądu swoje talenty zaprezentowały nauczycielki  Miejskiego Przedszkola nr 2: Anna Marciniak – gra na flecie prostym, Elżbieta Jasieńczuk – gra na akordeonie oraz absolwentki naszego przedszkola: Malina Malinowska – gra na flecie poprzecznym, Victoria Bocian – Hobby horsing, szycie głowy konia umieszczonej na kiju.

Do przeglądu zgłosiło się 19 uczestników, którzy z wielką gracją i wdziękiem zaprezentowali swoje talenty. Jakub Tchórznicki  3.5l,   gr. Smerfy  zarecytował wiersz pt. Kubuś Puchatek. Julia Sikorska  4l,   gr. Muchomorki   Zaśpiewała piosenkę pt. Ulepimy dziś bałwana. Lena Korczewska   4.5l,  gr. Krasnoludki  Zarecytowała wiersz Jana Brzechwy pt. Żuk.  Marcelina Zawadzka  4l,  gr. Muchomorki  Wykonała nowoczesny taniec. Mikołaj Chodźko  3l,  gr. Muchomorki   Zaprezentował talent  sportowy. Kornelia i Franciszek Kozaczuk z mamą  4l, 6l,    gr. Motylki, gr. Biedronki Zaprezentowali inscenizacja wiersza Jana Brzechwy pt. Żuk. Martyna Bak z mamą  „Bakusiowe tancereczki” 5l,  gr. Pszczółki  Wykonały taniec „Pipi Langstrumpf”. Jan Kuc   5l,  gr. Kubusie   Zaprezentował wiersz autorstwa swojej mamy Dagmary pt. Jaś przedszkolak. Zofia Jelińska  4l,   gr. Muchomorki   Zaprezentowała talent plastyczny – rysowanie. Alicja Brylińska i Łucja Brylińska 5l,  gr. Kubusie Zarecytowały wiersze Jana Brzechwy pt. Jak rozmawiać trzeba z psem oraz Psie smutki. Damir Haraiev  6l,   gr. Pszczółki     Zaprezentował swoje umiejętności piłkarskie. Franciszek Żukowski   6l,   gr. Słoneczka   Zaśpiewał piosenkę pt.  Na wyspach Bergamuta  oraz Księżyc raz odwiedził staw. Amelia Wierzbicka  5l,   gr. Pszczółki   Zarecytowała wiersz  Jana Brzechwy pt. Tańcowała igła z nitką. Hanna Ołdakowska  6l,   gr.Biedronki   Wykonała utwór na dzwonkach diatonicznych  potocznie nazywanych cymbałkami. Kornelia Zawadzka  7l,  gr. Biedronki   Wykonała taniec do utworu „Mam tę moc”. Martyna Lena Malinowska   6l,  gr. Słoneczka  Zarecytowała wiersz Jana Brzechwy pt. Na straganie. Mieszko Benedykciuk   6l,   gr. Słoneczka    Zaśpiewał  piosenkę pt. Pieski małe dwa. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkową statuetkę oraz słodkie upominki.

Serdecznie gratulujemy!!!