Dzień Ziemi 2024

Planeta to nasz wspólny dom, który stanowi miejsce do życia i rozwoju każdego człowieka. Ekosystem potrzebuje naszego zaangażowania oraz zdecydowanych działań zmierzających do zachowania jak najlepszego stanu ekologicznego ziemi, wody i powietrza dlatego nasze przedszkole aktywnie włącza się działania nakierowane na podniesienie świadomości ekologicznej oraz przekazywanie wiedzy o środowisku i jego ochronie. Dzień Ziemi w Dwójeczce to dzień, w którym przedszkolaki uczestniczą w zajęciach o tematyce ekologicznej - uczą się jak dbać o środowisko przyrodnicze, utrwalają zdobytą już wiedzę poprzez różnorodne formy aktywności bliskie dziecku.

FOTOGALERIA: MOTYLKI, MUCHOMORKI, KUBUSIE, BIEDRONKI, SŁONECZKA, PSZCZÓŁKI, SMERFY