Posiadamy Certyfikat SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Jesteśmy Laureatem Mazowsza I Edycji Konkursu MEN "Mam 6lat"

../foto/mini/mprzedszkole dobrze .jpg

Nasze przedszkole otrzymało tytuł MISTRZ ODKRYWANIA TALENTÓW

../foto/mini/mmistrz.jpg

"Wiosna na wsi"

2021.04.07

Realizując propozycje aktywnośći i zabaw edukacyjnych dziecko: dowie się o zwierzętach i ich młodych  z gospodarstwa domowego, utrwali ich nazwy poprzez udostępnione słuchowiska, filmy edukacyjne; rozwiąże proste zadania matematyczne oraz poćwiczy umiejętność przeliczania, logicznego myślenia i spostrzegawczość; wspólnie z rodzicem wykona prosty eksperyment; nauczy się lub posłucha tematycznej piosenki, opowiadania; poćwiczy przy muzyce, będzie miało możliwość stworzenia pracy plastycznej; rozwiąże zagadki; poćwiczy sprawność ruchową przy muzyce oraz podczas pokonywania toru przeszkód; poznają i utrwalą nazwy zwierząt w języku angielskim; poćwiczą aparat artykulacyjny podczas zabaw logopedycznych.

Zabawy edukacyjne:

MOTYLKISMERFY MUCHOMORKI , KRASNOLUDKI , KUBUSIE, SŁONECZKA , PSZCZÓŁKI BIEDRONKI

FOTOGALERIA - "WIELKANOC"