Pokaz Mody Jesiennej

W czwratkowe słoneczne przedpołudnie w naszej Dwójeczce odbył sie pokaz mody jesiennej. Przedszkolaki z wdziękiem i urokiem zaprezentowały stroje, przygotowane wspólnie z rodzicami. Pokaz uroczyście otworzyła pani dyrektor oraz pani wicedyrektor, paradując czerwonym dywanem wśród jesiennej scenografii. Każdy przedszkolak miał wyjątkową okazję poczuć się jak model czy modelka w telewizji. Dzieci z lekkością i odwagą maszerowały dywanem w rytmie muzyki, prezentując wspaniałe kreacje. Rodzice, przygotowując ubiór, niczym kreatorzy mody, wykazali się wyjątkową kreatywnością. Kreacje ozdobione były jesiennymi detalami - liście, jarzębinowe korale, owocowe dodatki, jesienne kwiaty itp. Nasi modele i modelki , w jesiennych kreacjach i promieniach słonecznych , wyglądali po prostu zjawiskowo. Śmiało można stwierdzić, iż w tegorocznym sezonie najmodniejsze będą jesienne wzory i kolory - gustowne i podkreślające urodę .

FOTOGALERIA I >>

FOTOGALERIA II>>