Posiadamy Certyfikat SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Jesteśmy Laureatem Mazowsza I Edycji Konkursu MEN "Mam 6lat"

../foto/mini/mprzedszkole dobrze .jpg

Nasze przedszkole otrzymało tytuł MISTRZ ODKRYWANIA TALENTÓW

../foto/mini/mmistrz.jpg

2018.02.11

Dzieci w radosnym i uroczystym nastroju zaprezentowały bogaty i różnorodny program artystyczny. Wierszem, piosenką i tańcem dziękowały babciom i dziadkom za ich cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć i miłość. Mili goście podziwiali swoje wnuczęta nagradzając ich gromkimi brawami. Gdy dzieci odśpiewały "Sto lat", wręczały upominki oraz laurki na wielu twarzach pojawiły się łzy szczęścia i wzruszenia. Każdą grupę odwiedziła pani dyrektor Urszula Marcinkowska oraz wicedyrektor Beata Osial i złożyły gościom najserdeczniejsze życzenia w imieniu własnym oraz pracowników przedszkola. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przy współudziale rodziców. Tego dnia nie zabrakło zabawy tanecznej jak i wspólnego śpiewania przebojów z lat młodości babć i dziadków. Spotkanie przebiegało w miłej, ciepłej i niezwykle rodzinnej atmosferze.

Kochane Babcie i drodzy Dziadkowie... odwiedzajcie nas częściej !!!

FOTOGALERIA>> MOTYLKI, MUCHOMORKI, KRASNOLUDKI, KUBUSIE, SŁONECZKA, BIEDRONKI, SMERFY, PSZCZÓŁKI