23 kwietnia 2013 otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Szkoły Odkrywców Talentów,   który świadczy o tym, że nasza placówka przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci. Staramy się dostarczać naszym wychowankom jak najwięcej okazji i sytuacji, w których rozwijają swoje zainteresowania i talenty aktorskie,myzyczne, wokalne i inne.

Nieustające nasze działania w obszarze rozwijania talentów i rozbudzania zainteresowań naszych przedszkolaków zostały wyróżnione  w kolejnym konkursie - na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu oraz organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych. Podczas finałowej gali 17 listopada 2014 r. w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie na ręce pani dyrektor Urszuli Marcinkowskiej wręczono naszej placówce dyplom nadający  tytuł MISTRZA ODKRYWANIA TALENTÓW. Do ogólnopolskiego konkursu dla Szkół Odkrywców Talentów swój udział zgłosiło  127 placówek, spośród których komisja  wyłoniła 50 wyróżnionych , prezentujących najciekawsze Szkolne Systemy Wspierania Zdolności, stanowiące interesujące przykłady podejmowania  działań na rzecz dzieci i uczniów zdolnych.

../foto/mini/mmistrz.jpg

Otrzymany tytuł jest dla nas zaszczytem i dużym wyróznieniem a jednocześnie motywacją do dalszych działań w tym kierunku. Życzymy sobie i rodzicom jak najwięcej odkrytych talentów
w naszych przedszkolakach .

Oto przykłady naszych działań, rozwijających talenty i zdolności naszych wychowanków: