KADRA PEDAGOGICZNA

Przedszkolem od 2004 r. kieruje dyrektor Urszula Marcinkowska, nauczyciel dyplomowany, posiadający wyższe wykształcenie pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne. Jej osobowość, wiedza, doświadczenie oraz życzliwość tworzą niepowtarzalny klimat naszego przedszkola.

Od 1 wrzesnia 2017 r. funkcję wicedyrektora przedszkola pełni Beata Osial, nauczyciel dyplomowany, twórczy i kreatywny w pełni oddany dzieciom.

W przedszkolu pracują: Anna Marciniak, Beata Wyłuda, Beata Osial, Elżbieta Jasieńczuk, Małgorzata Czapska, Jolanta Łachecka, Agnieszka Rytel-Kuc, Iwona Flisiuk, Elżbieta Małkus, Izabela Bielińska, Anna Tomczuk, Monika Tymińska, Katarzyna Witkowska, Lidia Ryszkowska, Katarzyna Zieniewska, Karolina Gębicka, Paulina Przywózka  - nauczycielki z różnym stażem pracy i o różnych ciepłych i twórczych osobowościach. Wszystkie mają dużą wiedzę o potrzebach rozwojowych dzieci. Umiejętnie wspierają je w rozwoju emocjonalnym, intelektualnym, społecznym i ruchowym. Pozwala im na to wykształcenie pedagogiczne oraz otwarcie na wiedzę wspomagającą dziecko w jego wszechstronnym rozwoju.

Zajęcia dodatkowe prowadzą:

Administracja: