Sukcesy  naszych wychowanków to dla nas ogromny powód do radości i dumy ! W codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej staramy się motywować dzieci do  rozwijania swoich uzdolnień i zainteresowań, które prowadzą do osiągania sukcesów i spełniania własnych dziecięcych marzeń. Pracując z dziećmi dążymy również do osiągania własnych celów, które dają nam nie tylko satysfakcję ale również pozwalają osiągać sukcesy w  środowisku lokalnym jak i ogólnpolskim. Oto sukcesy i osiągnięcia kadry pedagogicznej:

w roku szkolnym 2020/2021:

• Beata Wyłuda otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

w roku szkolnym 2019/2020:

• Anna Skupiewska otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

w roku szkolnym 2018/2019:

• Jolanta Łachecka otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

• Elżbieta Małkus otrzymała nagrodę w konkursie Ogólnopolskiego Programu "Uczymy dzieci programować".

• Nasze przedszkole otrzymało zaszczytną nominację w ogólnopolskim konkursie Laur Michała Anioła organizowanym przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Targi Kielce pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej.

• Beata Osial i Izabela Bielińska zdobyły wyróżnienie w konkursie dla nauczycieli na scenariusz zajęć z zakresu edukacji regionalnej "Lakcje o Mazowszu" organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

w roku szkolnym 2017/2018:

• Beata Osial i Izabela Bielińska zajęły III miejsce w konkursie dla nauczycieli na scenariusz zajęć z zakresu edukacji regionalnej "Lakcje o Mazowszu" organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

• Beata Osial otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla nauczycieli na wiersz "Za co kocham Polskę?" organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 5 w Sokołowie Podlaskim

• Izabela Bielińska otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

• Nasze przedszkole zostało nominowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty na etapie wojewódzkim do prestiżowego tytułu Mistrza Nowoczesnej Edukacji w ramach I edycji Ogółnopolskiego Konkursu dla szkół i przedszkoli organizowanym przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty oraz Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego i Targi KielceS. A.

w roku szkolnym 2016/2017:

• dyrektor Urszula Marcinkowska otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia dla oświaty.

• Agnieszka Kosieradzka otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

• w roku szkolnym 2015/2016:

W konkursie dla nauczycieli  "Z przyrodą zapan brat" III miejsce zajęła Iwona Flisiuk natomiast  wyróżnienie otrzymały panie: Elżbieta Wróblewska , Elżbieta Jasieńczuk, Małgorzata Czapska, Beata Wyłuda oraz Elżbieta Małkus .

Elżbieta Małkus otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

• w roku szkolnym 2014/2015:

Agnieszka Rytel-Kuc otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

• w roku szkolnym 2013/2014:

Iwona Flisiuk otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

• w roku szkolnym 2012/2013:

Beata Osial otrzymała Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej

Urszula Marcinkowska otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej

•  w roku szkolnym 2011/2012:

Beata Osial zajęła II miejsce i Izabela Bielińska, Anna Skupiewska otrzymały wyróżnienie w konkursie dla nauczycieli na scenariusz zajęć "Prośba dziecka-Janusz Korczak", organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 15 w Siedlcach