Sukcesy  naszych wychowanków to dla nas ogromny powód do radości i dumy ! W codziennej pracy wychowawczo-dydaktycznej staramy się motywować dzieci do  rozwijania swoich uzdolnień i zainteresowań, które prowadzą do osiągania sukcesów i spełniania własnych dziecięcych marzeń. Pracując z dziećmi dążymy również do osiągania własnych celów, które dają nam nie tylko satysfakcję ale również pozwalają osiągać sukcesy w  środowisku lokalnym jak i ogólnpolskim. Oto sukcesy i osiągnięcia kadry pedagogicznej:

w roku szkolnym 2020/2021:

 • Beata Wyłuda otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

w roku szkolnym 2019/2020:

 • Anna Skupiewska otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

w roku szkolnym 2018/2019:

 • Jolanta Łachecka otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

 • Elżbieta Małkus otrzymała nagrodę w konkursie Ogólnopolskiego Programu "Uczymy dzieci programować".

 • Nasze przedszkole otrzymało zaszczytną nominację w ogólnopolskim konkursie Laur Michała Anioła organizowanym przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Targi Kielce pod honorowym patronatem Minister Edukacji Narodowej.

 • Beata Osial i Izabela Bielińska zdobyły wyróżnienie w konkursie dla nauczycieli na scenariusz zajęć z zakresu edukacji regionalnej "Lakcje o Mazowszu" organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

w roku szkolnym 2017/2018:

 • Beata Osial i Izabela Bielińska zajęły III miejsce w konkursie dla nauczycieli na scenariusz zajęć z zakresu edukacji regionalnej "Lakcje o Mazowszu" organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 • Beata Osial otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla nauczycieli na wiersz "Za co kocham Polskę?" organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 5 w Sokołowie Podlaskim

 • Izabela Bielińska otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

 • Nasze przedszkole zostało nominowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty na etapie wojewódzkim do prestiżowego tytułu Mistrza Nowoczesnej Edukacji w ramach I edycji Ogółnopolskiego Konkursu dla szkół i przedszkoli organizowanym przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty oraz Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego i Targi KielceS. A.

w roku szkolnym 2016/2017:

 • dyrektor Urszula Marcinkowska otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia dla oświaty.

 • Agnieszka Kosieradzka otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.


 • w roku szkolnym 2015/2016:

W konkursie dla nauczycieli  "Z przyrodą zapan brat" III miejsce zajęła Iwona Flisiuk natomiast  wyróżnienie otrzymały panie: Elżbieta Wróblewska , Elżbieta Jasieńczuk, Małgorzata Czapska, Beata Wyłuda oraz Elżbieta Małkus .

Elżbieta Małkus otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

 • w roku szkolnym 2014/2015:

Agnieszka Rytel-Kuc otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

 • w roku szkolnym 2013/2014:

Iwona Flisiuk otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy   wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej.

 • w roku szkolnym 2012/2013:

  Beata Osial otrzymała Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej

Urszula Marcinkowska otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta za wybitne osiągnięcia w pracy wychowawczo-dyadktyczno-opiekuńczej

Elżbieta Małkus otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla Nauczycieli "Mali Einsteini na start czyli doświadczenia i eksperymenty przedszkolaków" organizowanym przez  Przedszkole Niepubliczne DONALD w Nakle

 •  w roku szkolnym 2011/2012:

  Beata Osial zajęła II miejsce i Izabela Bielińska, Anna Skupiewska otrzymały wyróżnienie w konkursie dla nauczycieli na scenariusz zajęć "Prośba dziecka-Janusz Korczak", organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 15 w Siedlcach

» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce
» Przedszkolaki z naszej paki
» A było to tak ...
» Zajęcia i metodyka
» Świat wokół nas
Miejskie Przedszkole nr 2
ul. Kościuszki 31, 08-300 Sokołów Podlaski
tel. +48 25 781 23 43, e-mail: mp2sok@op.pl
E-HO - agencja reklamowa