Sukcesy naszych przedszkolaków

Rok szkolny 2020/2021:

  • I miejsce zajęła Zuzanna Rusinek w konkursie "Każdy duży, każdy mały lubi bawić się dla zabawy", którego organizatorem była Publiczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Sokołowie Podlaskim;
  •  II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zimowe impresje - w śląskim klimacie" zajął Maciej Skorupka , Maya Suczyńska  III miejsce; organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole nr 16 w Katowicach

  • NAGRODA w konkursie "Cała Polska Programuje" zorganizowanym przez Fundację Rozwoju Edukacji Cyfrowej dla grupy Pszczółki - zestaw krążków EduSense - Kompetencje kluczowe
  • III MIEJSCE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bożonarodzeniowe Rękodzieło Artystyczne" zajęła Karina Izdebska; organizator Samorządowe Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi im. Anny Dymnej w Krakowie;
  • Laureat - Stanisław Zielonka w konkursie plastycznym "ANIOŁY", organizowany przez Sokołowski Ośrodek Kultury;  
  • Udział w konkursie plastycznym "Stwórz z nami świąteczną kartkę" , którego organizatorem była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lacki - laureaci: Zuzanna Rusinek, Marysia Zduniak, Antoni Tchórznicki, Róża Olędzka,  Amelia Sczekutek,
    Kornelia Janista, Maria Onichimowska
  • Sukcesy w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa" w kat.przedszkole :I MIEJSCE - Nikodem Strąk ,III MIEJSCE - Zuzanna Rusinek ,WYRÓŻNIENIE - Aleksandra Piećko; organizator Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niecieczy.
  • WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Muzyka Maluje Obrazy"otrzymał Jan Romański;
    organizator Zespół Szkół nr 8 Przedszkole nr 6 w Bydgoszczy;
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym"Choinka" zajęła Aleksandra Błońska; organizator konkursu to Przedszkole Niepubliczne Złota Rybka w Warszawie.
  • Nagrody w konkursie plastycznym "Stwórz z nami świąteczną kartkę" otrzymali: Zuzanna Rusinek , Maria Zduniak, Antoni Tchórznicki, Róża Olędzka,  Amelia Sczekutek, Kornelia Janista, Maria Onichimowska; organizatorem konkursu była Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lacki.
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesień w oczach dziecka" zajęła Ania Raciborska . Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole  Nr 39 w Katowicach.
  • I miejsce zajął Bartosz Krzymowski oraz  II miejsce zajął Mateusz Dyńka w Konkursie Plastycznym „Kolorowa jesień z Astra”. Organizatorem konkursu była Świetlica Szkolna przy Publicznej Szkole Podstawowej nr1 w Sokołowie Podl.
  • III miejsce zajęła Marcelina Janista (kat.3-4latki) oraz III miejsce zajął Leon Kryszczuk (kat.5-6latki) w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Rower z przyszłości”. Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr3 w Płocku.
  • wyróżnienia dla Malwiny Jeżowskiej oraz Aleksandra Wolskiego w Ogólnopolskim konkursie plastycznym "Jestem Polak Mały",  którego organizatorem było Przedszkole nr 27 w Zabrzu;
  • Laureatami Miejskiego Konkursu Piosenki Patriotycznej "Śpiewamy bohaterom" zostali: Amelia Szczekutek , Malwina Jeżowska, Tymoteusz Szczęśniak, Iga Trochimiak ; organizatorem kokursu było Miejskie Przedszkole Nr5 w Sokołowie Podlaskim;

  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesienny pejzaż kolorami malowyany" otrzymała Wiktoria Koprowska; organizatorem konkursu był Zespół Szkolno Przedszkolny w Książnicach - Mielec;
  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój przyjaciel pies" zajął Stanisław Zielonka; organizatorem konkursu było Publiczne Przedszkole ,,Wesoła Ciuchcia’’  w Krakowie;

Rok szkolny 2019/2020:

  • wyróżnienie w VIII edycji Warszawskiego Konkursu „Tak żyć, jak żyłem, warto było…” Józef Piłsudski otrzymała Jola Osińska; organizatorem konkursu było LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego;
  • I miejsce w kategorii dzieci 6-letnich  zajął Adam Witkowski, wyróżnienie  w kategorii praca rodzinna otrzymały Maja i Pola Bujalskie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony święty", organizowanym przez Przedszkole św. Antoniego w Węgrowie;
  • wyróżnienie w kategorii przedszkole otrzymali Artur i Krzysztof Pieniak w Konkursie Plastycznym "Wielkanocne inspiracje", orgranizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury;
  • wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym: "W lodowej krainie" organizowanym przez Przedszkole nr 51 w Bielsku - Białej otrzymała Lena Steć;
  • I miejsce w konkursie recytatorskim "J. Tuwim i J. Brzechwa w oczach dziecka" organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 5 w Sokołowie Podlaskim zajęły: Maria Zduniak oraz Kaja Uścińska;
  • I miejsce w V Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda” organizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury dla grupy Słoneczka;
  • II miejsce zajął Jan Romańczuk w III Powiatowym Konkursie Poetyckim im. Franciszka Kobryńczuka;

Rok szkolny 2018/2019:

  • wyróżnienie otrzymała praca Oli Rydzewskiej, Natalii Kisielińskiej i Jana Piwko, w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Chroń naturę - nic wielkiego, zrób dla ziemi coś dobrego", którego organizatorem był Urząd Marszałkowski w Warszawie;
  • nagrodę otrzymały dzieci z grupy Słoneczka za udział w "Wyzwaniu w Programie uczymy dzieci programować", którego organizatorem było EDUSENSE;
  • I miejsce zajęła Nadia Mroczek i Maria Godlewska w konkursie plastycznym "Mój bajkowy świat", organizowanym przez Żłobek Miejski w Sokołowie Podlaskim;
  • Wyróżnienie dla Igi Świszczewskiej oraz Kornelii Janisty w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Narysuję to co czuję" zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 5 w Sokołowie Podlaskim;
  • I miejsce - Nadia Mroczek oraz Maria Godlewska w konkursie "Moja ulubiona bajka" zorganizowanym przez Żłobek Miejski w Sokołówie Podlaskim;
  • I miejsce  - Aleksandra Piećko, III miejsce Malwina Smuniewska w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Przypowieść biblijna”
  • II miejscem w VII Warszawskim Konkursie „Tak żyć, jak żyłem, warto było…” w kategorii przedszkola zajął Filip Kurek ;
  • I miejsce w konkursie zorganizowanym przez Sokołowski Ośrodek Kultury "Cicha noc, święta noc" zajęła Maria Godlewska;
    wyróżnienia otrzymali: Antoni Tchórznicki, Patrycja Cisłak, Kornelia Janista,Natasza Szczepańska, Bartosz Tyrola;
  • I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda” dla grupy Słoneczka;
  • I miejsce VIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „WOLNOŚĆ JEST W NAS! DUMNI ZE SWOJEJ NIEPODLEGŁEJ” zajął Leon Kryszczuk,
    wyróżnienie główne - Adam Witkowski,  wyróżnienie dodatkowe - Zofia Gołoś;
  • III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Polska Jesień" zajął Michał Grzymała ;
  • I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja mała niepodległośc" /Miejskie Przedszkole nr4 Leśna Kraina/ zajęła Aleksandra Jeżowska oraz Julia Krasnodębska;
  • I miejsce w kategorii dzieci 6-letnich w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moj ulubiony święty" zajęła Zuzanna Wantusiak / Przedszkole Niepubliczne pw. „Ochronka Św. S. Kostki” w Jasionce /;

  • Nagrody  w etapie międzynarodowym w XIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA” otrzymały:
    w I kategorii: III nagroda - Hanna Wąsowska, wyróżnienie Nadia Mroczek        
    w II kategorii:   III nagroda - Maja Trusiak                                   
    w etapie diecezjalnym: nagroda - Kornelia Pskiet, wyróżnienie - Alicja Ufnal ;
  • Wyróżnienie w  konkursie na symbol „Ogólnopolskiego Policyjnego Dnia Odblasków” dla Igi Świszczewskiej, Joanny Mróz oraz Michała Mątkiewicza  ;              

Rok szkolny 2017/2018:

  • I miejsce zajął Adam i Krzysztof Witkowski z mamą Katarzyną, wspólnie zaśpiewali piosenkę "Dziś idę walczyć mamo" na Festiwalu Kultury Harcerskiej "Dla Niepodległej" zorganizowanym przez ZHP im. Janusza Korczaka w Sokołowie Podlaskim

  • Laureaci IV edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu "Tańczyć każdy może- Taniec do piosenki polskiej w stuletniej historii Niepodległej” zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 3 w Sokołowie Podlaskim
  • Laureaci Festiwalu Piosenki Patriotycznej "Mój ukochany kraj" zorganizowanego przez Miejskie Przedszkole Nr 5 w Sokołowie Podlaskim
  • "Sokołów Podlaski - moja mała niepodległa ojczyzna" Międzyprzedszklny Konkurs Fotograficzny

II MIEJSCE - LEON KRYSZCZUK, III MIEJSCE - ADAM KIRYLUK

WYRÓŻNIENIA- Adam Babicki, Blanka Grzymała, Emiia Malinowska, Jan Romański, Jan Omelańczuk, Julia Zdzieborska, Krzysztof Pogorzelski, Miechał Bieliński, Michał i Anna Raciborscy, Szymon Zakrzewski.

  • I miejsce w Ogolnopolkim Konkursie Plastycznym "Bajkowa postać na wiosennej łące"zajęła Laura Jasieńczuk, wyróżnienie otrzymala Wiktoria Koprowska ;
  • specjalne wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Kapliczki, krzyże i figurki przydrożne w mojej miejscowości" otrzymał  Aleksander Wolski;
  • wyróżnienie w Konkursie Plastyczno-Literackim "Mamo, tato jedź bezpiecznie" w kategorii literackiej otrzymala Dominika Cymborowska;
  •  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA”- Przedszkole Miejskie Nr 36 w ZSP Nr 10 w Gliwicach  II miejsce Viktoria Bocian;
  •  Ogólnopolski Konkurs  Plastyczny "Przyroda w literaturze dziecięcej" - Przedszkole Miejskie nr 10 w Chełmie      III miejsce Natalia Krysiak;
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Nasze psiaki, kociaki i inne zwierzaki  -Przedszkole Miejskie nr 3 przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie                                                         III miejsce Aleksander Nowotniak;
  • Konkurs plastyczny "Zwierzątko ze sklepu Miko-ZOO" /Gabinet weterynaryjny Miko-Wet oraz sklep Miko-ZOO/: II MIEJSCE Fryderyk Miszczuk; WYRÓŻNIENIA -Antek Grzymała, Natasza Witkowska, Viktoria Bocian.
  • Konkurs plastyczny „Boże Narodzenie w malarstwie”  /Sokołowski Ośrodek Kultury/                                         II MIEJSCE -  Jagoda Mieczkowska; III MIEJSCE - Hanna Graczyk;  WYRÓŻNIENIE otrzymali: Piotr Błoński,  Aleksandra Rydzewska, Zuzanna Karwowska, Michał Raciborski.
  •  III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Przyroda w literaturze dziecięcej”                            zajęła Natalia Krysiak.
  • II miejsce w Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Sokołowska Kolęda”  zajęły dzieci z gr.Słoneczka;
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym   „Moje ulubione drzewo” /Przedszkole Nr 5          w Mysłowicach/ otrzymał Radosław Godlewski;
  • nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka” /Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Przedszkole Samorządowe w Białymstoku/ otrzymała Viktoria Bocian;
  • nagrodę  w etapie diecezjalnym w XII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA” otrzymała Dominika Cymborowska  oraz wyróżnienie otrzymała Nadia Jeznach;
  • II miejsce w  OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA”  zajęła praca Viktorii Bocian;

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "ŚNIEG ZASYPAŁ CAŁY ŚWIAT" zajęła  Daria Stankiewicz;

  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jem zdrowo, żyję zdrowo" otrzymała praca Zuzanny Wantusiak.
  • I miejsce w konkursie plastycznym "Kto ty jesteś - Polak mały" zajęła Oliwia Tomczuk

 

Rok szkolny 2016/2017:

  • I miejsce zajęła Ola Wierzbicka w  Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Wzajemna pomoc w mojej rodzinie" /Katolickie Przedszkole św. Antoniego w Węgrowie Caritas Diecezji DrohiczyńskiejWydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego w Drohiczynie/ .

  • I miejsce w Konkursie "Razem w pełni sprawni" zajęły prace Karoliny Mróz i Oliwiera Szurowskiego /Miejskie Przedszkole nr 5 Sokołów Podlaski/.
  • I miejsce w konkursie "Polskie tańce narodowe" zajęli: Bartosz Ruciński, Maciej Brzózka, Stanisław Chmielewski, Igor Babicki, Karolina Mróz, Michalina Nowakowska, Sandra Dąbrowska, Diana Zielonka /Miejskie Przedszkole nr 3 Sokołów Podlaski/.

  • II miejsce zajęła Maja Bańkowska w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "List do Ziemi", wyróżnienie otrzymały: Maja Kazimierczuk, Iga Pawłowska, Nela Sosnowska, Hnia Badowska-Małyszka /Fundacja Ekologiczna ARKA Bielsko-Biała/.
  • I miejsce w Konkursie Plastycznym "Moja ulubiona bajka" zajęły prace Malwiny Smuniewska i Ania Saczuk /Żłobek Miejski w Sokołowie Podlaskim/.
  • I miejsce w Konkursie "Noś odblaski-świeć przykładem" zajęli: Michał Bieliński, Michał Piwko, Antoni Małkus, Maja Sawicka, Gabriela Miłkowska, Diana Zielonka  /Starostwo Powiatowe Sokołów Podlaski/.
  • II miejsce zajęły prace Laury Jasieńczuk i Piotra Wesołowskiego oraz III miejsce zajęła praca Mai Kazimierczuk w V Warszawskim Konkursie "Tak żyć, jak żyłem, warto było...".

  • I miejsce w II Festiwalu „Sokołowska Kolęda” .
  • II miejsce – Maciek Brzózka, III miejsce ex aequo – Jagoda Szurowska i Helena Nasiłowska; Wyróżnienie: Olga Wierzbicka,  Olga Lalak w Konkursie Plastycznym „Anioły Skrzydlate”.
  • II miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Mamo, tato, jedź bezpiecznie", w kategorii wiersz dzieci 5 i 6-letnie, zajął Antoni Małkus.
  • I miejsce /kategoria 4latki/w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Sowa mądra głowa" zajął Mikołaj Chmielewski.
  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Marzenia małego człowieka" otrzymała Kornelia Benedykciuk i Malwina Smuniewska.
  • XI edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego
    „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA” Franciszek Księżopolski lat 5 - III nagroda - etap międzynarodowy Anna Murawska lat 4 - nagroda, etap diecejzlany Malina Malinowska lat 3 - wyróżnienie, etap diecezjalny


Rok szkolny 2015/2016:

  • I miejsce zajęła praca Karoliny Mróz w ogólnopolskim konkursie  MINISTERSTWA ZDROWIA "Dzieciństwo bez próchnicy".
  • I miejsce IV Powiatowym Konkursie Piosenki o Zdrowiu zajeli: Igor Babicki, Helena Nasiłowska, Karolina Mróz, Hanna Badowska-Małyszka.
  • II miejsce zajął Krzysztof Witkowski w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Technicznym "Zabawkowe cuda" .
  • II miejsce zajęła Nadia Jeznach w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym w kategorii 5-6latki "Wiosenna łąka pełna kwiatów".
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Miłosierdzie w mojej rodzinie" otrzymali: Michalina Miller, Kalina Kisielińska, Sebastian Bieniak, Maja Kazimierczuk, Stanisław Chmielewski.
  • Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Magiczne święta- ozdoba bożonarodzeniowa” otrzymały Karolina Mróz , Zosia Skóra.
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Bożonarodzeniowe ozdoby”, zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne z Bystrej,  otrzymała Diana Zielonka.
  • I miejsce zajęła Nela Sosnowska ,  III miejsce zajęli Filip i Olaf Skrodzki , wyróżnienia otrzymali Olga Kosieradzka i Oliwier Szurowski w Powiatowym Konkursie Plastycznym na Szopkę Bożonarodzeniową, którego organizatorem był Sokołowski Ośrodek Kultury.

  • wyróżnienie w ogólnopolskim  konkursie plastycznym „Magiczne święta- ozdoba bożonarodzeniowa” , którego organizatorem  było Stowarzyszenie na rzecz dzieci i rodzin „Ponad granicami”  z Ustronia, otrzymały Karolina Mróz i Zosia Skóra.
  •  wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Bożonarodzeniowe ozdoby” , zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne z Bystrej, otrzymała Diana Zielonka

Rok szkolny 2014/2015:

  • I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zima różnymi kolorami malowana"  zajęła praca Adeli Zatkalik /organizator Miejskie Przedszkole Nr18 w Puławach/
  • III miejsce w konkursie plastycznym „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w twoim domu będzie bezpiecznie” zajęła Nadia Jeznach, wyróznienie otrzymali: Adela Zatkalik i Maciej Brzózka
  • jedno z najwyżej wyróżnionych miejsc, w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Mój ulubiony utwór Jana Brzechwy" zajęła Helena Nasiłowska /organizator Przedszkole Samorządowe im.Jana Brzechwy w Białymstoku/
  • II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Leśne zwierzęta przyjaciółmi dzieci", w grupie wiekowej trzylatków zajęła Jagoda Szurowska, w grupie wiekowej czterolatków I miejsce zdobyła Helena Nasiłowska, w grupie wiekowej pięciolatków III miejsce zajęła Olga Kosieradzka, wyróżnienie przyznano Adeli Zatkalik.
  • III i II miejca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ludowe kwiaty" zajęły Marysia Pieniak i Marysia Boguckia .
  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły, aniołki, aniołeczki", organizowanym przez Gminne Przedszkole w Zembrowie, otrzymała Joasia Mróz.
  • I miejce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zimowy widok z okna", którego organizatorem było Gminne Przedszkole w Michałowie, zajęła Maja Nowotniak.
  • I miejsce , w kategorii wiekowej 5-6lat, w Miejskim Konkursie plastyczno-Ekologicznym "Mój ogródek", organizowanym przez Urząd Miasta Sokołowa Podlaskiego,  zajęła praca Marysi Pieniak; wyróżnienie otrzymali: Nela Baran, Julia Żochowska, Maja Przewoźniczuk, Michał Piwko, Filip Skrodzki, Nadia Szczęśniak, Zuzanna Małczuk, Julia Wasielewska, Laura Aleksandrowicz, Ola Kosieradzka, Milena Żuk.
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Mój dąb" dla rodzin przedszkolaków, przedszkolaków i ich nauczycieli, organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr4 w Sokołowie Podl. oraz Nadleśnictwo Sokołów, zajęła Zuzanna Małczuk; wyróznienia otrzymali Cezary Krysiak, Krzysztof Hilaruk, Igor Jachimczuk, Michalina Kur
  • wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Plastycznym na Ozdobę Bożonarodzeniową , organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Niecieczy otrzymał Franciszek Księżopolski.
  • wyróżnienie w IV edycji Mazowieckiego Konkursu Plastycznego "Żyję ekologicznie czyli dobre nawyki przedszkolaka", organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w Warszawie, otrzymała praca Laury Aleksandrowicz, Mileny Żuk, Mai Nowotniak.
  • W Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym "Barwy jesieni", organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr2 w Sokołowie Podlaskim  I miejsce zajęła  Nela Baran, II miejsce Lena Krysiak i Karolina Mróz, wyróznienie otrzymała praca Adeli Zatkalik, Fryderyka Miszczuka.

Rok szkolny 2013/2014:

  • II miejsce w konkursie plastyczno-literackim "Mamo, tatojedź bezpiecznie", organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 15 i Jastrzębski S.A., zajęła praca Marty Spilaszek.
  • II miejsce w Konkursie Plastycznym "Moja rodzina" , organizowanym przez Fundację Strefa Pociech, zajął Kacper Kobyliński, wyróżnienie otrzymali: Dominika Jeżowska, Dominik Osiński, Alicja Pencak.
  • wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MOJE ZIELONE MIASTO otrzymała Weronika Kocak
  • wyróżnienie w Ogólnoolskim Konkursie Plastycznym "Bal na wiosennej łące" otrzymały Julia remiszewska i Dominika Jeżowska
  • III miejsce w Powiatowym Rodzinnym Konkursie "Maskotka Nadleśnictwa Sokołów" zajęła praca Neli Baran, wyróżnienie otrzymał Kacper Rusinek i Mateusz Garwacki
  • wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zimow pejzaże" otrzymała Kaja Moczulska
  • III miejsce w Ogólnpolskim Konkursie Plastycznym "Las i jego mieszkańcy" zajęła Laura Aleksandrowicz
  • I miejsce zajęła Marysia Dziewulska a wyróżnienie otrzymała Weronika Wojewódzka w Powiatowym Konkursie Plastycznym "O czym marzą zwierzęta w noc wigilijną" , organizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych oraz Zespół Szkół Nr w Sokołowie Podl.
  • wyróżnienie otrzymała Diana Zielonka w III Powiatowym Konkursie Na Ozdobę Świąteczną , organizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Niecieczy
  • III miejsce w ekologicznym konkursie plastycznym "Odpadowe sokoły", organizowanym przez Miasto Sokołów Podlaski, zajął Leon ALeksndrowicz.

           Wyróżnienie otrzymali: Weronika Kocak, Mateusz Garwacki, Dawid Sawicki, Zuzia Malinowska, Oliwier Banaszczuk, Marta Mirkiewicz, Jakub Osiński, Nela Baran, Mikołaj Warmiński, Bartek Skibiński, Ania Zatkalik, Ania Strus, Zuzia Kucharczyk, Oskar Gawryjołek, Kaja Moczulska, Julia Żochowska, Bartek Kosiorek, Wiktoria Trusik, Weronika Wojewódzka, Marta Spilaszek.

  • I miejsce w  rodzinnym konkursie plastycznym "Moja ulubiona postać z wierszy Juliana Tuwima", organizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr2 w Sokołowie Podl., zajęli:

 

Tomek Ścibor z rodzicami, Antek Małkus z rodzicami, Mateusz Garwacki i jego dziadzio, Ola Mieczkowska z mamą, Diana Zielonka z mamą, Julia Mikołajczuk mamą, Jaś Zduniak z mamą, Kacper Rusinek z rodzicami, Wiktor Wasilewski z mamą, Lenka Bindas z rodzicami , Czarek Krysiak z mamą, Laura Aleksandrowicz z siostrą, Iza Trochimiak z mamą, Maciek Karpiński z mamą, Filip Skrodzki z mamą, Amelka i Dawid Osińscy z mamą, Damian Gęsina z mamą, Alicja i Ola Gęsina z mamą, Artur Smolik z mamą, Karol Bogusz z siostrą i mamą, Piotrek Wesołowski z rodzicami, Michał Matwiejczuk z rodzicami, Milenka Trebnio, Grześ Skolimowski z bratem, Kuba Osiński z mamą, Maja Tomczuk z mamą, Bartek Skibiński z rodzicami, Zuzia Młynik, Michasia Kur z mamą, Krzyś Hilaruk z rodzicami, Nela Baran, Maja Łotkowska z rodzicami, Marta Spilaszek z mamą, Ignacy Trebnio, Bartek Kosiorek z mamą, Julka Częścik, Krzyś Ślepowroński, Patryk Wilk z mamą, Adam Długołęcki , Adam Długołęcki z mamą, Gabrysia Misiak, Maja Mielniczuk, Rafał Flór, Zuzia Malinowska, Michał Bieliński z mamą, Hania Badowska-Małyszka z mamą, Ania oraz Krzyś i Adela Zatkalik z mamą.

 

 Serdecznie gratulujemy dzieciom i ich rodzicom.

Życzymy dalszych sukcesów!!!

 

 

 Sukcesy i osiągnięcia dzieci, Rady Rodziców oraz nauczycieli :


» Ogłoszenia / Aktualności
» Witajcie w naszej bajce
» Przedszkolaki z naszej paki
» A było to tak ...
» Zajęcia i metodyka
» Świat wokół nas
Miejskie Przedszkole nr 2
ul. Kościuszki 31, 08-300 Sokołów Podlaski
tel. +48 25 781 23 43, e-mail: mp2sok@op.pl
E-HO - agencja reklamowa