Zabawa jest podstawową formą aktywności dziecięcej. To właśnie przez zabawę mały człowiek poznaje, odkrywa otaczający go świat. Każde dziecko, aby mogło prawidłowo się rozwijać musi się bawić, dlatego też staramy się stwarzać naszym wychowankom jak najlepsze warunki aby zabawa była rozwijająca i twórcza. W naszych salach dydaktycznych znajdują się ciekawe zabawki i gry edukacyjne, stymulujące rozwój przedszkolaków. Wiele z nich to produkty renomowanej firmy GOKI, która od wielu lat podbija serca maluchów. Zabawki wykonane są z wysokiej jakości drewna, mają nowoczesny design oraz żywe kolory i doskonale wpływają na rozwój myślenia twórczego i kreatywnego, wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, uczą zręczności i pomagają rozwijać zdolności manualne oraz umiejętności społeczne.

FOTOGALERIA>>