Posiadamy Certyfikat SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Jesteśmy Laureatem Mazowsza I Edycji Konkursu MEN "Mam 6lat"

../foto/mini/mprzedszkole dobrze .jpg

Nasze przedszkole otrzymało tytuł MISTRZ ODKRYWANIA TALENTÓW

../foto/mini/mmistrz.jpg

Dzień Nowych Technologii w Edukacji

2021.03.25

To inicjatywa Ministerstwa Edukacji i Nauki, której celem jest popularyzowanie technologii informacyjno-komunikacyjnych wykorzystywanych w pracy z dziećmi. Przedszkolaki miały możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach związanych z nową technologią w edukacji. Podczas warsztatów dzieci korzystały z klocków Lego Education Coding Express, obserwowały preparaty przy użyciu mikroskopu cyfrowego, wykorzystywały do zajęć matematycznych tablicę interaktywną, za pomocą kolorowych kodów dzieci programowały zadania, które wykonywał Ozobot, z użyciem tabletów oraz aplikacji edukacyjnych rozwiązywały zagadki z kodami AR, układały puzzlowe trasy dla robotów edukacyjnych, drukowały obrazy , które same narysowały korzystając z laptopów.

FOTOGALERIA >>