Posiadamy Certyfikat SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Jesteśmy Laureatem Mazowsza I Edycji Konkursu MEN "Mam 6lat"

../foto/mini/mprzedszkole dobrze .jpg

Nasze przedszkole otrzymało tytuł MISTRZ ODKRYWANIA TALENTÓW

../foto/mini/mmistrz.jpg

ŚNIADANIE WIELKANOCNE

2021.03.28

W każdej grupie przedszkolnej, na świątecznym stole nie mogło zabraknąć chleba, jajka, kiełbaski, pysznej babki oraz stroików z bazi i bukszpanu. Śniadanie zostało rozpoczęte wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych, następnie zasiedliśmy do stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi.  Ten dzień miał wyjątkowy charakter, dzieci śpiewały piosenki świąteczne i bawiły się w zabawy związane z tradycjami wielkanocnymi. Największą niespodzianką spotkania był śmigus dyngus!!! Radości było co nie miara!!! Wszystkie grupy odwiedziła też pani dyrektor, która złożyła dzieciom serdeczne życzenia. Przygotowała również dla dzieci słodki upominek oraz śmigusówki - psiukawki w kształcie pisanki, które na pewno przydadzą się przedszkolakom w świąteczny poniedziałek! Spotkanie przy wspólnym świątecznym stole sprawiło dzieciom wiele radości.

FOTOGALERIA : KRASNOLUDKI,  MOTYLKI,  MUCHOMORKI,  KUBUSIE,  SŁONECZKA,  BIEDRONKI,

PSZCZÓŁKI,  SMERFY