Dzień Edukacji Narodowej

W czwartek już od rana w przedszkolu panowała bardzo miła atmosfera. Na uroczystą akademię przybyli emerytowani pracownicy, których przywitały dzieci serdecznym uśmiechem. Pani dyrektor Urszula Marcinkowska powitała gości oraz złożyły najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom przedszkola. Następnie głos zabrały dzieci z grupy Biedronki oraz Słoneczka. Podczas koncertu przedszkolaki słowem, piosenką oraz tańcem podziękowały ukochanym paniom oraz pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. Po głośnym „Sto lat” głos zabrała pani Katarzyna Uścińska oraz Aleksandra Tomaszewska, ponieważ Rada Rodziców także przygotowała niespodziankę dla pracowników przedszkola. Natomiast delegacja przedszkolaków wręczyła pani dyrektor bukiet kwiatów i przekazała moc buziaków od wszystkich wychowanków. Swoje podziękowanie do dzieci oraz personelu przedszkola skierowała była dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 2 pani Jadwiga Wierzbicka. Ze wzruszeniem dziękowała za pamięć w tym dniu o paniach emerytkach, za serdeczne przyjęcie i wspaniały koncert.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za miłe niespodzianki oraz słodki poczęstunek, a wychowankom za ich uśmiech, chwile pełne wzruszeń i radości.

Fotogaleria>>