Biesiada Jesienna

Nadejście jesieni, kolejnej pory roku, było doskonałą okazją do zabawy. Na zaproszenie przedszkolaków do Dwójeczki przybyli ich rodzice, aby wspólnie spędzić czas. Dzieci w swoich salach prezentowały repertuar o tematyce jesiennej - śpiewały piosenki, recytowały wiersze i tańczyły . W tym dniu nie zabrakło również konkurencji sprawnościowych, integrujących społeczność przedszkolną. Były również zabawy plastyczne i tradycyjne kiszenie kapusty. Atmosfera spotkania była radosna i sprzyjała wesołej zabawie. Bogato zastawiony stół biesiadny umilił wspólnie spędzony czas. Można było skosztować smacznego blacharza, pierogów i bigosu oraz ciast domowego wypieku.

Biesiada jesienna była doskonałą okazją do integracji naszej wielkiej przedszkolnej rodziny. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas w miłej i rodzinnej atmosferze.

FOTOGALERIA: MOTYLKI, PSZCZÓŁKI, MUCHOMORKI, KRASNOLUDKI, SMERFY, KUBUSIE, SŁONECZKA, BIEDRONKI