Sokołów Podlaski wierszem malowany

Organizatorem konkursu było Miejskie Przedszkole nr 4 Leśna Kraina w Sokołowie Podlaskim. Konkurs „Sokołów Podlaski wierszem malowany” na wiersz/rymowankę zorganizowany z okazji 600 lat Praw Miasta Sokołów Podlaski skierowany był do dzieci w wieku od 3 do 6 lat i ich rodzin. Na konkurs wpłynęło 69 wierszy. Komisja Konkursowa dokonała oceny prac zgodnie z kryteriami zawartymi w Regulaminie Konkursu. Oceniany był styl, rys historyczny oraz rym wierszy.  Z naszego przedszkola wyłonieni zostali  następujący laureaci:

I MIEJSCE – Maja Bielińska

II MIEJSCE – Antonina Tomaszewska

III MIEJSCE – Aleksander i Nadia Kołodziej

WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Księżak, Anna Białach, Antoni Wadas, Feliks Adamczyk, Bartosz Nowotniak, Filip Gębicki, Franciszek Kornilak, Franciszek Kozaczuk, Gabriela Kisielińska, Julia Sikorska, Julian Łachecki, Kalina Uścińska, Kornelia Kozaczuk, Kornelia Zalewska, Lena Korczewska, Lena Boguta i Patryk Krycki, Lena Powierza, Maja Kur, Zuzanna i Maja Pskiet, Tymon Adamczyk, Wojciech Kornilak, Zofia Jelińska, Zuzanna Lech, Jan Michał Iwaniuk

Serdecznie gratulujemy!!!