Ślubowanie przedszkolaków

Przygotowania do bardzo ważnego momentu w życiu każdego przedszkolaka trwały wiele dni. Dzieci pilnie uczyły się piosenek, wierszy, tańców, gry na instrumentach i cierpliwie znosiły próby części artystycznej. Na uroczystości ślubowania, Motylki oraz Smerfy, zaprezentowały bogaty program artystyczny. Za swój pierwszy wspólny występ dzieci zostały nagrodzene gromkimi brawami. Po części artystycznej odbyła się ceremonia pasowania przez panią dyrektor Urszulę Marcinkowsk. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i upominek - pluszowego misia, któremu przedszkolaki będą mogły powierzać swoje tajemnice. Uroczystość zakończyła prezentacja filmu z pierwszych tygodni przedszkolaków w Dwójeczce oraz słodki poczęstunek.

FOTOGALERIA: MOTYLKI  ,  SMERFY