"BoahaterON - włącz historię"

Kampania angażuje  pokolenia Polaków, od najmłodszych dzieci po dorosłych ludzi, kótrej celem jest promocja patriotycznych  postaw i tożsamości narodowej w Polsce i poza jej granicami, a także tworzenie  wspólnoty pamiętającej o historii naszego kraju i jego bohaterach. Ważną częścią kampanii , oprócz wsparcia materialnego żyjących powstańców, jest edukacja młodego pokolenia Polaków.

Przedszkolaki  wzięły udział w krótkiej lekcji,  przybliżającej fragment historii Polski z czasów II wojny światowej. Wychowawcy z wykorzystaniem książek,  ilustracji oraz filmów edukacyjnych starali się w przystępnej formie opowiedzieć dzieciom o trudzie i poświęceniu powstańców dla ojczyzny. Dzięki możliwości wysyłania e-karetek  polskim bohaterom, również i my wysłaliśmy powstańcom serdeczne podziękowania za ich odwagę i wolność.  Udział w tego typu kampaniach jest doskonałą lekcją historii dla młodych obywateli Polski.