„Sokołowski Talent Show”

REGULAMIN

Organizatorem „Sokołowskiego Talent Show” jest Miejskie Przedszkole Nr 2 w Sokołowie Podlaskim.
UCZESTNICY: talent Show organizowany jest dla dzieci i rodziców z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Sokołowie Podlaskim, którzy chcą zaprezentować na forum swój talent.
CELE PRZEGLĄDU:
- odkrywanie talentów
- rozwijanie kreatywności rodziców i dzieci
- promowanie pasji twórczych
- rozwijanie umiejętności prezentowania swoich zdolności
- promowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu wspólnie z rodziną
Warunkiem udziału w przeglądzie talentów jest złożenie Karty zgłoszenia do nauczyciela grupy do dnia 31.01.2024 r.
Zadaniem uczestników jest przygotowanie i zaprezentowanie na forum przedszkola talentu dziecka/rodziny np.:
- recytacja;
- taniec;
- śpiew (a’capella, z podkładem muzycznym lub z własnym akompaniamentem przy wykorzystaniu własnych instrumentów muzycznych);
- gra na instrumencie;
- gimnastyka artystyczna; fitness; sztuki walki; triki piłkarskie;
- uzdolnienia plastyczne;
- sztuka iluzji;
- inne umiejętności artystyczne, sportowe lub naukowe, które będą działaniem scenicznym.

Uczestnik może zaprezentować JEDEN występ do 3 minut.

PRZEBIEG TALENT SHOW
1. Formę zaprezentowania talentu oceni profesjonalne jury.
2. Termin przeglądu “Sokołowski Talent Show” zostanie podany w późniejszym terminie, po wpłynięciu Kart zgłoszeń.

Życzymy dobrej zabawy w czasie przygotowań do występu.