Sukces przedszkolaków.

Przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Bohaterowie naszego miasta – komiks o życiu Księdza Brzóski” . Konkurs zorganizowany był przez Szkołę Podstawową Nr4 im. Księdza Stanisława Brzóski w Sokołowie Podlaskim. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć komiks, który opowiadałby historię życia Księdza Brzóski – ostatniego przywódcy Powstania Styczniowego. W konkursie wzięło udział wielu utalentowanych artystów. Komiksy przedstawiały różne etapy życia Księdza. Jury miało trudne zadanie wyboru zwycięzców, ponieważ wszystkie prace były wyjątkowe i godne uznania. Ostatecznie udało się wyłonić trzy najlepsze prace: I miejsce – Maja Bielińska (Słoneczka),  II miejsce – Anna Batorowicz (Biedronki), III miejsce – Kornelia Zalewska (Biedronki).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!

FOTOGALERIA: