Dzień Babci i Dziadka

Dzieci w radosnym i uroczystym nastroju zaprezentowały bogaty i różnorodny program artystyczny. Wierszem, piosenką i tańcem dziękowały babciom i dziadkom za ich cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć i miłość. Mili goście podziwiali swoje wnuczęta nagradzając ich gromkimi brawami. Gdy dzieci odśpiewały "Sto lat", wręczały upominki oraz laurki na wielu twarzach pojawiły się łzy szczęścia i wzruszenia. Każdą grupę odwiedziła pani dyrektor Urszula Marcinkowska i złożyły gościom najserdeczniejsze życzenia w imieniu własnym oraz pracowników przedszkola. Po części oficjalnej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku przygotowanego przy współudziale rodziców. Tego dnia nie zabrakło zabawy tanecznej jak i wspólnego śpiewania przebojów z lat młodości babć i dziadków. Spotkanie przebiegało w miłej, ciepłej i niezwykle rodzinnej atmosferze.

Kochane Babcie i drodzy Dziadkowie... odwiedzajcie nas częściej !!!

Fotogaleria>>Motylki, Krasnoludki, Muchomorki, Kubusie, Słoneczka, Biedronki, Pszczółki, Smerfy