WIELKANOC

We wtorek, w każdej grupie przedszkolnej, odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole było mnóstwo wielkanocnych pyszności - nie mogło zabraknąć chleba, jajka, kiełbaski, pysznej babki. Piękne dekoracje - stroiki z bazi i bukszpanu, pisanki, kurczaki - tworzyły wiosenny i świąteczny klimat. Ten dzień miał wyjątkowy charakter. Dzieci z grupy Kubusie oraz Pszczółki przygotowały program artystyczny -  recytowały wiersze, śpiewały piosenki świąteczne. Największą niespodzianką spotkania był śmigus dyngus!!! Radości było co nie miara!!! Koncert wielkanocny zakończyły  życzenia pani dyrektor, skierowane do dzieci oraz personelu przedskola. Miłym akcentem świątecznego dnia w Dwójeczce były upominki dla dzieci, które zakupiła pani dyrektor.

FOTOGALERIA: KONCERT WIELKANONCYŚNIADANIE WIELKANOCNE

UPOMINKI OD WIELKANOCNEGO ZAJĄCZKA