Posiadamy Certyfikat SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Jesteśmy Laureatem Mazowsza I Edycji Konkursu MEN "Mam 6lat"

../foto/mini/mprzedszkole dobrze .jpg

Nasze przedszkole otrzymało tytuł MISTRZ ODKRYWANIA TALENTÓW

../foto/mini/mmistrz.jpg

Wigilia

2018.12.23

Wtorek 18 i środa19 grudnia to wyjątkowe dni w naszym przedszkolu. Dobiegały końca długie przygotowania do bożonarodzeniowego spotkania naszej przedszkolnej rodziny. Przed południem trwały ostatnie próby występów jasełkowych, dekorowano sale na przybycie gości. O godzinie 15:30 rodzice, dzieci oraz pracownicy przedszkola zebrali się przy żłóbku malutkiego Jezusa. W każdej sali Maryja, Józef, aniołki, pastuszkowie, gwiazdki oraz trzej królowie recytowali wiersze, śpiewali kolędy i pastorałki. Zgodnie z tradycją wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Wspólnie spędzony czas przy wigilijnym stole, zastawionym bożonarodzeniowymi potrawami, radosne kolędowanie, świecąca kolorowo choinka wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Swoje słowa do wszystkich dzieci i rodziców skierowała pani dyrektor, życząc radosnych świąt w rodzinnej i życzliwej atmosferze.

FOTOGALERIA: MOTYLKI, KRASNOLUDKI, MUCHOMORKI, KUBUSIE, SŁONECZKA, BIEDRONKI, PSZCZÓŁKI, SMERFY